Lokalita: Česká republika - Slavkov
Pozice: Výroba
Nástup do práce: Ihned (po dohodě)

Datum zveřejnění: 12 Oct 2017
Kód pozice: el

Elektronik

Náplň práce

  • Zabezpečení funkčnosti výrobních strojů (elektro) - seřízení, zkoušení, kontroly, opravy
  • Programování a konfigurace softwaru pro výrobní stroje
  • Příprava a seřizování výrobních strojů a zařízení (elektro) na požadovanou kvalitu dle zadaného výrobního produktu
  • Jednosměnný provoz (8 hodinové směny) s případnými záskoky v nepřetržitém provozu

Požadavky

  • Vzdělání v oboru elektro podmínkou
  • Odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/78 Sb. § 6 a § 7 výhodou
  • Praxe ve výrobní firmě v oboru elektro výhodou
  • MS Office (minimálně základy práce na PC)
  • Dobrá orientace v elektro schématech
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • Manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Místo výkonu práce Slavkov u Brna
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Odměny před dovolenou a Vánocemi
  • Příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění a na závodní stravování
  • Příjemný pracovní kolektiv

Nástup

  • Ihned (po dohodě)

V případě zájmu nás kontaktujte

  • Mgr. Gabriela Vránová
  • telefon: 544 123 130
  • e-mail: gabriela.vranova@devro.com

Odeslat žádost

Job
Osobní údaje
Dodatečné informace
Životopis
Buttons
* povinný údaj